aktualnosci1

W drużynie zawsze raźniej, prawda? Zaproś rodzinę, przyjaciół, znajomych, koleżanki i kolegów z pracy lub - jeśli jesteś nauczycielem - swoich uczniów do wspólnego obserwowania drzew. Załóż zespół GLOBE i zbierajcie dane na wspólne konto.

Zespół GLOBE założysz bezpośrednio w aplikacji.

  • Po zalogowaniu przejdź do ustawień aplikacji (ikonka zębatego kółka w prawym dolnym rogu).
  • Znajdź w menu opcję Utwórz zespół.
  • Podaj nazwę drużyny i ewentualnie miasto, w którym zbieracie dane. To wystarczy!
  • Zarejestruj zespół.
  • Na twój adres e-mail przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem. Znajdziesz w niej 8-cyfrowy kod zespołu (ang. refferal code). Podaj go wraz z nazwą utworzonego zespołu osobom zainteresowanym dołączeniem do twojej drużyny. Dzięki tym danym z łatwością znajdą drużynę na liście wszystkich zespołów i dołączą do niej.

Napotkałeś problemy przy tworzeniu zespołu? Nie możesz dołączyć do drużyny? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

-----

Do udziału w kampanii zapraszamy w szczególności dzieci i młodzież. Na polskich młodych obserwatorów – uczniów szkół wszystkich poziomów, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym w ramach akcji – czekają specjalne nagrody: warsztaty online poprowadzone przez naukowców z NASA! (dowiedz się więcej o konkursie)!

 

Cel 1.Cel 2.Cel 3.Cel 4.Cel 5.Cel 6.Cel 7.Cel 8.Cel 9.Cel 10.Cel 11.Cel 12.Cel 13.Cel 14.Cel 15.Cel 16.Cel 17.
Kontakt: Centrum UNEP/GRID-Warszawa, +48 (22) 840 66 64, www.gridw.pl, edukacja@gridw.pl